VIAPORT MARINA’DA “FREE WEEKEND” BAŞLIYOR!

Türkiye’nin en yeni marinalarından biri olan Viaport Marina, tekne sahiplerini cezbedecek bir kampanya başlattı. Kasım ayının ikinci haftasından itibaren yılsonuna kadar her hafta sonu “Free Weekend” adı altında düzenlenecek kampanyada tekne sahipleri, tekneleriyle birlikte Viaport Marina’da ücretsiz olarak konaklayabilecekler.

Dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası olan Viaport Marina, açıldığı günden bu yana deniz tutkunlarının gözdesi haline geldi. Sunduğu hizmet ve kalite anlayışı ile ön plana çıkmayı hedefleyen Viaport Marina, diğer sosyal olanakları ile de dikkat çekiyor. Viaport Marina bünyesinde başlatılan “Free Weekend” kampanyası ile tekne sahiplerine yeni yıla kadar hafta sonları ücretsiz denizde konaklama hizmeti sunulacak. Rezervasyon şartı ile düzenlenecek olan kampanya ile birlikte tekne sahiplerinin İstanbul’dan uzaklaşmadan hem Viaport Marina’nın hizmet ve konforunu deneyimleyebilmesi hem de içerisinde bulunan outlet shopping, tema park, akvaryum, sinema, bowling gibi ünitelerden faydalanarak sosyal yaşamla iç içe bir marina hayatını tecrübe etmesi hedefleniyor. Geçtiğimiz aylarda Deniz Haber Ajansı tarafından verilen Altın Çıpa ödülünün de sahibi olan Viaport Marina, içerisinde tema park, akvaryum, outlet alışveriş merkezi ve Via Entertainmen’in yer aldığı bir eğlence kompleksinin içinde yer alıyor. Fonksiyonları ve konumuyla dünyada eşi benzeri olmayan Viaport Marina yaptığı kampanyalarla da deniz tutkunlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

“KALİTEMİZE GÜVENİYORUZ, DENİZCİLER VIAPORT MARİNA STANDARTINI HAK EDİYOR!”

Dönem dönem yaptıkları kampanyalarla sektöre hizmet etmeye devam ettiklerini söyleyen Viaport Marina Müdürü Sinan Arslan, “ Viaport Marina’dan bahsederken, dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası diyoruz. Biz sadece fonksiyon itibariyle dünya standartları üstünde değiliz, marina operasyon ve hizmet kalitesi olarak da dünya standartlarındayız. Biz verdiğimiz hizmete güveniyoruz, bu yüzden hafta sonu tekne bağlamayı büyük tekne, küçük tekne ayrımı yapmadan ücretsiz hale getirdik. Amacımız deniz tutkunlarını Altın Çıpa ödüllü marinamızın kalitesi ile tanıştırmak çünkü onlar bunu hak ediyor” ifadelerini kullandı. Kampanyadan yararlanmak için ön rezervasyon şartı olduğunu vurgulayan Arslan, teknelerin bağlı kalacağı sürede sadece kullanacağı elektrik ve suyun ücrete tabi olduğunu ifade etti.

DÜNYADA İLK VE TEK

2015 yılı Mayıs ayında dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası olarak Tuzla’da hizmet vermeye başlayan Viaport Marina, halen Türkiye’nin en yeni marinası olma özelliğini taşıyor. 750 yat kapasitesiyle 65 metreye kadar mega yatlara da bağlama hizmeti sunabilen Viaport Marina kendi içinde yaptığı tekne fuarları ve deniz sporlarına verdiği destekle sektörün önemli aktörlerinden biri haline geldi.

Viaport imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.